Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do "Mad Max: Wasteland" jesienią tego roku! 1

Piąta część kultowej serii "Mad Max" doczeka się realizacji. George Miller jeszcze w tym roku zawita na plan zdjęciowy najbardziej wyczekiwanej kontynuacji od lat.

Scenarzysta oraz reżyser ikonicznej serii "Mad Max" – George Miller jest gotowy, aby ponownie wejść na plan zdjęciowy. Z najnowszych informacji wynika, że filmowiec oficjalnie dostał zielone światło i będzie mógł zająć się realizacją filmu Mad Max: Wasteland. On oraz jego ekipa mają wejść na plan w Australii jesienią tego roku!

Na razie "Mad Max: Wasteland" jest tytułem roboczym i nie wiadomo kto znajdzie się w obsadzie aktorskiej filmu. W bazie największego portalu filmowego IMDB, od jakiegoś czasu widnieje nazwisko Toma Hardy'ego, który ponownie miałby sportretować postać Maxa Rockatansky’ego. Można więc założyć, że jakieś rozmowy na ten temat były prowadzone i aktor ponownie połączy siły z Millerem.

Produkcja nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

Mad Max: Na drodze gniewu to absolutnie wielkie osiągnięcie światowej kinematografii i kino, które robi ogromne wrażenie. Zresztą film zdobył 10 nominacji do Oscara, w tym dla najlepszego filmu i reżysera (ostatecznie produkcja zdobyła 6 statuetek, wszystkie związane z technicznymi aspektami filmu).

Źrodło: NME

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Sylvanas

Nareszcie film na który warto będzie czekać

ana481516

Super, czekam z niecierpliwością!

Proszę czekać…