Virginia Madsen nie będzie ukochaną Indiany Jonesa 0

Virginia Madsen zaprzeczyła, jakoby miała zagrać w kolejnej części przygód Indiany Jonesa i wcielić się w ukochaną Harrisona Forda.

Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się doniesienia, że aktorka zagra pierwszoplanową rolę kobiecą w powstającym obrazie. Wszystko podobno rozegrało się z inicjatywy odtwórcy tytułowej roli. Harrison Ford był pod tak wielkim wrażeniem Madsen, z którą pracował na planie Firewall, że umówił ją na spotkanie ze Stevenem Spielbergiem w sprawie roli w Indiana Jones 4.

Tymczasem aktorka wszystkiemu zaprzeczyła. – To najlepsza plotka, jaką kiedykolwiek słyszałam – przyznała gwiazda. – Mam nadzieję, że to prawda! Ale w rzeczywistości nigdy nie rozmawialiśmy na ten temat. Rozmawiałam wprawdzie z Harrisonem, ale jako fan. Pytałam, czy naprawdę zrealizują ten film i czy mają gotowy scenariusz. Może to zostało przez kogoś potraktowane jako zgoda na mój udział i powtórzono to dalej. Będę się widzieć wkrótce z Harrisonem, ale jestem zbyt nieśmiała, żeby o to zapytać. Liczę tylko na to, że ta plotka nie zrujnuje moich szans na udział.

Aktorka zakończyła niedawno zdjęcia do Ripple Effect, The Astronaut Farmer oraz The Number 23. W Stanach Zjednoczonych wkrótce na ekrany wchodzi Prairie Home Companion, w którym gwiazda zagrała obok Woody’ego Harrelsona, Lindsay Lohan i Johna C. Reilly.

Indiana JonesIndiana Jones

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…