Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Taika Waititi otrzyma pomoc przy pisaniu scenariusza do ''Thor: Love & Thunder'' 0

Taika Waititi otrzyma pomoc przy poprawkach scenariusza do filmu Thor: Love & Thunder. Stanowisko to otrzymała Jennifer Kaytin Robinson, która napisała i wyreżyserowała film Someone Great (Ktoś wyjątkowy) dla Netflixa.

fot. materiały prasowe

Thor: Love & Thunder będzie kontynuacją filmu Thor: Ragnarok z 2017 roku, który był wielkim hitem Marvela i uważany jest za najlepszy z trzech dotychczasowych filmów o Bogu Piorunów. Zdjęcia do niego rozpocząć mają się w sierpniu w Australii. Powróci Natalie Portman jako Jane, która będzie dzierżyć potężny Mjolnir. W obsadzie są także Chris Hemsworth jako Thor i Tessa Thompson jako Walkiria. Nową postać zagra Christian Bale. Ma on wcielić się w rolę złoczyńcy, jednak jak na razie tajemnicą pozostaje jego tożsamość. Za reżyserię odpowiada oczywiście Waititi.

Waititi to świeżo upieczony laureat Oscara za zeszłoroczny film Jojo Rabbit. Produkcja ta wygrała w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany.

Premiera widowiska Thor: Love & Thunder zaplanowana jest na 5 listopada 2021 roku. Film ten oparty ma być na komiksie Jasona Aarona pt. The Mighty Thor, w którym to właśnie Jane dzierży mityczny młot.

Źrodło: heroichollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…