Nowe sceny w zwiastunie polskiej komedii "Swingersi" 0

Ujawniono drugą zapowiedź komedii Swingersi, gdzie prym wiedzie Michał Koterski, który wciela się w Fabiana – prawdziwego tygrysa miłości, który podczas miłosnych polowań nie ma sobie równych. Zapraszamy do oglądania.

Swingersi to komedia o perypetiach trzech par, które chcą coś zmienić w swoich życiu. Ogień w sypialni wygasł i nie są zaspokajane namiętności. Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w Pięćdziesięciu twarzach Greya, ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) są gotowi przekroczyć niemal każdą granicę w pogoni za nowymi followersami i lajkami. Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.

Premiera zaplanowana jest na 28 lutego 2020 roku.

Za reżyserię oraz scenariusz odpowiada łotewski twórca Andrejs Ekis. Film powstał na podstawie oryginalnej łotewskiej hitowej komedii Swingers z 2016 rok, która doczekała się swojej wersji m.in w Norwegii.

Źrodło: mowiserwis

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…