Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Margot Robbie jako Harley Quinn na planie "The Suicide Squad". Jest pierwsza scena z filmu DC 0

Margot Robbie powróciła na plan widowiska The Suicide Squad. Aktorka zagra Harley Quinn. Znamy pierwszy kostium antybohaterki oraz slapctickowy gag z jej udziałem.

The Suicide Squad będzie kolejnym widowiskiem o grupie złoczyńców. Bohaterowie wezmą udział w misji, która wydaje się zbyt niebezpieczna dla zwykłych superbohaterów. Nie wiadomo, w jakim stopniu film będzie powiązany z poprzednim Legionem samobójców.

Widowisko w reżyserii Davida Ayera z 2016 roku uważane jest za jedną z najgorszych odsłon współczesnego kina komiksowego. Motywacje złoczyńców zostały potraktowane po macoszemu, większość filmu przypominała z kolei wideoklip. O przeraźliwie złym finale nawet nie wspomnę. Fanom wydawało się, że twórcy uniwersum DC wymarzą Legion samobójców z powszechnie obowiązującego kanonu. Tak się jednak nie stało. W Ptakach Nocy pojawia się kilka nawiązań do niesławnego filmu. Na szczęście nie powrócił Jared Leto jako.

kadr z filmu Legion samobójców

The Suicide Squad: Margot Robbie powróci jako Harley Quinn.

Aktorka już etatowo wciela się w niezrównoważoną eks Jokera. Jako Harley Quinn wystąpiła w Legionie samobójców oraz debiutujących na ekranach kin Ptakach Nocy. Każdorazowo zmieniała swój wizerunek oraz kostium.

Materiał zza kulis The Suicide Squad przedstawia nowy strój Harley Quinn. Prezentuje również kolejny slapstickowy gag. To właśnie z nich słynie antybohaterka komiksów DC:

The Suicide Squad: co wiemy o widowisku DC?

Reżyserią kolejnego filmu z uniwersum DC zajmie się James Gunn – twórca odpowiedzialny za sukces serii Strażnicy Galaktyki w ramach MCU. Najnowsze widowisko o grupie superzłoczyńców będzie pełne absurdu. W tym celu reżyser oraz scenarzysta zamierza sięgnąć po karykaturalnych łotrów z najgłębszych otchłani komiksów DC.

Obok Margot Robbie w filmie zagrają:

Znamy również kilku aktorów, którzy wystąpią w filmie, ale ich role nie zostały jeszcze ujawnione:

Premiera The Suicide Squad odbędzie się 6 sierpnia 2021 roku.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…