Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rick Moranis powróci w nowej odsłonie "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" 0

Na ten temat plotkowano od dawna, jednak teraz możemy napisać o tym oficjalnie – Rick Moranis wraca z aktorskiej emerytury. Gwiazdor pojawi się w reboocie kultowej serii "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki", który zostanie zrealizowany przez wytwórnię Walta Disneya.

Joe Johnston, który odpowiada za wyreżyserowanie komedii science fiction z 1989 roku, stanie za kamerą nowej odsłony znanego familijnego cyklu. Produkcja będzie nosiła tytuł "Shrunk", a główną rolę zagra Josh Gad. Wcieli się on w dorosłego syna Wayne’a Szalinskiego, czyli postaci, którą przed laty portretował Rick Moranis. Scenariusz do filmu zostanie napisany przez Todda Rosenberga. Producentem został David Hoberman.

Moranis w 1989 roku wystąpił w komedii science fiction Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki. Historia opowiadała o naukowcu, który wskutek jednego ze swoich eksperymentów zmniejszył rodzinę do rozmiarów robaka. Film doczekał się dwóch kontynuacji: jednej kinowej Kochanie, zwiększyłem dzieciaka oraz produkcji skierowanej prosto na rynek DVD Kochanie, zmniejszyliśmy siebie. Moranis wystąpił we wszystkich trzech odsłonach. W latach 1997-2000 emitowany był również serial komediowy bazujący na filmie z 1989 roku o takim samym tytule.

"Shrunk" powstanie z myślą o platformie streamingowej Disney+.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Josh Gad to już wiem że śmiesznie nie będzie..

Proszę czekać…