Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Aktorski film o He-Manie już tego lata rozpocznie produkcję 0

Możemy być już pewni, że reboot kultowego filmu o przygodach He-Mana powstanie. O tym kiedy rozpoczną się zdjęcia do niego poinformował Noah Centineo w wywiadzie dla Harpers Bazaar.

Centineo ujawnił, iż produkcja filmu rozpocznie się tego lata. Aktor wcieli się w głównego bohatera. Kojarzyć możecie go z filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam czy Wynajmij sobie chłopaka. Za reżyserię filmu wezmą się bracia Aaron i Adam Nee.

Postać He-Mana po raz pierwszy pojawiła się na początku lat 80. w serialu animowanym pt. He-Man i władcy wszechświata. Potem w 1987 roku powstał pierwszy aktorski film zatytułowany Władcy wszechświata (Masters of the Universe), w którym w głównego bohatera wcielił się Dolph Lundgren.

He-Man to Adam, książę Eterni, który po wypowiedzeniu słów Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj, przemienia się w silnego wojownika, który to staje się ostatnią nadzieją dla krainy, którą włada. Musi ochronić Eternię przed potężnym i okrutnym Szkieletorem.

Pierwotnie projekt ten rozwijało Sony ustanawiając nawet datę jego premiery na 5 marca 2021 roku. Jednak studio to postanowiło z niego zrezygnować obawiając się zbyt dużego ryzyka finansowego. Film przejął Netflix. Data premiery nie została podana, ale prawdopodobnie widowisko to zadebiutuje pod koniec 2021 bądź na początku 2022 roku.

Źrodło: geekculture.co

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…