Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bruce Willis w nowym filmie akcji sci fi - ''Cosmic Sin'' 1

Jak donosi portal deadline Bruce Willis będzie gwiazdą nowego filmu science fiction zatytułowanego Cosmic Sin. Za jego reżyserię i scenariusz odpowiedzą Corey Large i Edward Drake.

Akcja filmu rozegra się w przyszłości, w której to społeczeństwo atakowane jest przez wrogi obcy gatunek. Infekuje on i przejmuje ludzkich gospodarzy. Walczy z nim grupa wojowników i naukowców, których zadaniem jest ochrona i ratunek ludzkiej rasy.

Willis do tej pory doskonale odnajdywał się w filmach akcji i sci fi. Na uwagę z pewnością zasługuje jego rola w filmach 12 małp, Piąty element, Szósty zmysł czy Armageddon. W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać go w takich produkcjach jak Życzenie śmierci, Jak dogryźć mafii, Akt przemocy czy Glass.

Producentem został jeden z reżyserów – Corey Large. Odpowiada on m.in. za thriller November Man z Piercem Brosnanem czy horror Coś za mną chodzi. Film Cosmic Sin jest obecnie na etapie preprodukcji. Nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia do niego, ani kto jeszcze znajdzie się w obsadzie. Data jego premiery, nawet przybliżona również nie została podana.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…