Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Free Will Is Not Free'' - nowy plakat 3. sezonu serialu ''Westworld'' 0

Wielkimi krokami nadchodzi premiera 3. sezonu serialu Westworld. Z tej okazji stacja HBO zaprezentowała nowy plakat promujący to telewizyjne widowisko.

fot. materiały prasowe

Premiera nowego, składającego się z ośmiu odcinków sezonu już 15 marca br. W obsadzie znajdują się Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, Simon Quarterman, Rodrigo Santoro. To powracający aktorzy. Do nowych twarzy należą Aaron Paul, Vincent Cassel, Lena Waithe, John Gallagher Jr., Michael Flanagan, Tommy Flanagan, Marshawn Lynch i Scott Mescudi.

Serial został stworzony przez Jonathana Nolana i Lisę Joy na podstawie kultowego filmu Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku napisanego i wyreżyserowanego przez Michaela Crichtona. Westworld to mroczna odyseja o świecie sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Tytułowy Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Robią to z pomocą hostów – androidów. W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy – piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Pewnego dnia do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood.

Poniżej plakat. Jak Wam się podoba?

A tutaj zobaczyć możecie ten sam plakat, ale w wersji ruchomej.

Źrodło: collider, facebook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…