Przerażająca Baba Yaga wraca w zwiastunie rosyjskiego horroru 1

Temat Baby Yagi jest ciągle aktualny, tym razem ten temat na tapetę wzięli Rosjanie i nakręcili horror zatytułowany Yaga. Koshmar tyomnogo lesa. Mamy zwiastun filmu.

Bohaterami jest młoda rodzina, która przeprowadziła się do nowego mieszkania na obrzeżach miasta. Zatrudniona przez nich niania dla nowo narodzonej córki szybko zyskuje ich zaufanie. Jednak starszy chłopiec, Egor, mówi o przerażającym zachowaniu kobiety, ale jego rodzice mu nie wierzą. Kamery nadzoru zainstalowane przez ojca dla wygody potwierdzają tylko, że wszystko jest w porządku. Pewnego dnia po powrocie do domu Egor nie znajduje ani śladu niani, ani młodszej siostry, a rodzice są w dziwnym transie i nawet nie pamiętają, że mieli córkę. Następnie Egor wraz ze swoimi przyjaciółmi rozpoczyna poszukiwania, podczas których okazuje się, że niania jest starożytnym słowiańskim demonem, popularnie znanym jako Baba Jaga.

Za reżyserię odpowiada Svyatoslav Podgaevskiy, który na swoim koncie ma kilka horrorów m.in. Rusałka. Jezioro umarłych. Scenariusz napisali wspólnie Podgaevskiy, Natalya Dubovaya oraz Ivan Kapitonov.

Rosyjska premiera filmu zaplanowana jest na 27 lutego.

Źrodło: GSC movies

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ana481516

Dobry zwiastun nie jest zły ;) Może być dobry film.

Proszę czekać…