Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zapowiedź premiery nowej piosenki Billie Eilish do filmu o Bondzie 0

Billie Eilish na łamach swoich mediów społecznościowych zapowiedziała premierę nowego singla, który będzie jednocześnie utworem promującym nadchodzący film o przygodach Jamesa Bonda – Nie czas umierać.

Piosenka do 25. filmu należącego do cyklu o Agencie Jej Królewskiej Mości została napisana i skomponowana przez utalentowaną artystkę, która nie tak dawno rozbiła bank na rozdaniu nagród Grammy. Nowe dzieło Billie Eilish będzie zatytułowane tak samo, jak film "No Time to Die".

Z informacji zamieszczonych przez piosenkarkę na Twitterze wynika, że premiera utworu będzie miała miejsce 13 lutego o godzinie 16:00 czas pacyficznego. W Polsce będzie wówczas noc – 14 lutego, godzina 1:00.

James Bond (Daniel Craig) opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter (Jeffrey Wright) z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Nie czas umierać trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Animek84

To już wiem kiedy zacznie się pogrążanie fajnej serii.

@Animek84 Nie – jeżeli chodzi o utwór – to ta próbka brzmi klimatycznie, tylko niestety znowu będzie to jakaś wolna balladka – gdyby tak trafiło się coś, jak piosenka Madonny do Die Another Day, czy Tiny do Goldeneye, to byłoby fajnie….

@dragoon1984 smętna muzyka, smętny film.

Khaosth Animek84

@Animek84 Zacznie? Przespałeś "Spectre"? Zapomniałeś o "Ośmiorniczce"? ;)

Bercik022 Khaosth

@Khaosth oj Spectre dla Bonda jest tym czym Holocaust dla Niemców :p
Dla tych co mogą nie załapać, chodzi o źle wspomnienie :p

Proszę czekać…