Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"The Green Knight" - intrygujący zwiastun nowego filmu reżysera "A Ghost Story" 0

A24 pokazało pierwszy teaserowy zwiastun filmu zatytułowanego The Green Knight. Jest to nowa propozycja od bardzo ciekawego filmowca Davida Lowery’ego, o którym stało się głośno za sprawą filmu o duchu, w którym Rooney Marą bardzo długi pałaszuje placek – mowa oczywiście o dziele A Ghost Story.

David Lowery nie tylko wyreżyserował film, ale również napisał do niego scenariusz. W obsadzie aktorskiej The Green Knight znalazły się takie gwiazdy, jak Dev Patel, Alicia Vikander, Joel Edgerton, Sean Harris, Barry Keoghan i Ralph Ineson.

Fabuła The Green Knight opisywana jest epicka przygoda fantasy oparta na ponadczasowych legendach arturiańskich. Sir Gawain (w tej roli pojawi się Dev Patel), lekkomyślny i uparty siostrzeniec króla Artura podejmuje się śmiałej misji zmierzenia się z legendarnym Zielonym Rycerzem – zaklętej za pomocą czarów Morgany Le Fay postaci budzącej strach.

Sir Gawain w trakcie swojej podróży musi walczyć z duchami, gigantami, złodziejami i intrygantami. Owa przygoda staje się dla niego głębszą wyprawą, dzięki której może zdefiniować swój charakter i udowodnić wartość w oczach rodziny i królestwa, stawiając czoła ostatecznemu przeciwnikowi.

Oprócz teasera pojawił się również plakat promujący film:

Premiera film The Green Knight 29 maja 2020 roku.

Źrodło: A24

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…