Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Hunters'' - zobaczcie zwiastun dla dorosłych! 0

Amazon opublikował nowy, mocny zwiastun nadchodzącego serialu Hunters. Przeznaczony jest on dla widzów dorosłych, ze względu na brutalne sceny jakie zostały w nim ukazane. Zapowiedź poniżej.

Trzeba przyznać, że produkcja ta ukaże nam naprawdę dużą dawkę akcji okraszoną brutalną i krwawą zemstą na nazistach. Patrząc na poniższy zwiastun zapowiada się dobre i mocne kino. Co o tym myślicie?

Fabuła serialu ukaże nam grupę ludzi znaną jako Łowcy, którzy w latach 70. XX wieku w USA obrali sobie za cel likwidację pozostających jeszcze przy życiu nazistów, chcących powołać IV rzeszę na terenie Ameryki. Grupa wyruszy na krwawą wyprawę, podczas której postara się wytropić i postawić nazistów przed sądem (lub ich zlikwidować) oraz udaremnić ich nowe ludobójcze plany. Fabuła serialu inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

Producentem wykonawczym serialu jest Jordan Peele. W roli głównej Al Pacino wcielający się w przywódcę Łowców. Oprócz niego w obsadzie znajdują się także Logan Lerman, Dylan Baker, Jerrika Hinton, Greg Austin, Catherine Tate, Tiffany Boone, Saul Rubinek, Josh Radnor, Lena Olin, Caleb Emery oraz Jeannie Berlin.

Premiera Hunters już 21 lutego br. na Amazon Prime Video. Serial składać się ma z 10 godzinnych odcinków.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…