Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Epix odnawia kryminał ''Godfather of Harlem'' 0

W Epix jesienią zeszłego roku zadebiutowała nowa kryminalna produkcja pt. Godfather of Harlem. Została ona dobrze przyjęta i na dwa miesiące od zakończenia emisji sezonu pierwszego zdecydowano się dać jej zielone światło na stworzenie kontynuacji.

Oficjalnie serial odnowiony został na 10-odcinkowy sezon drugi. W głównej roli Bumpy’ego Johnsona powróci Forest Whitaker. Wciela się on w szefa mafii, który w latach 60 XX wieku zmienił dzielnice Harlem znajdującą się w Nowym Jorku. Kiedy po dziesięcioletniej odsiadce wychodzi z więzenia zauważa, że jego dawne ulice kontrolowane są przez włoską mafię – rodzinę Genovese. Zamierzając odzyskać swoje terytorium wypowiada jej wojnę. Warto wspomnieć, że fabuła ta inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

Pierwszy sezon Godfather of Harlem okazał się niezwykłym sukcesem, zdobył wiele widzów i uzyskał uznanie krytyków. Nie możemy doczekać się ponownego spotkania z twórcami serialu, aby dalej opowiadać tę fascynującą i niezwykle istotną historię.

powiedział Michael Wright, prezes Epix w swoim oświadczeniu

Za serial odpowiadają Chris Brancato i Paul Eckstein. W obsadzie oprócz Whitakera znajdują się także Antoinette Crowe-Legacy, Vincent D'Onofrio, Ilfenesh Hadera, Nigel Thatch, Giancarlo Esposito i Rafi Gavron.

Źrodło: hollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…