Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Do ''Jurassic World 3'' powróci dwójka aktorów z pierwszej części 0

Do obsady trzeciego filmu z serii Jurassic World dołącza dwójka aktorów, którzy wystąpili w pierwszej części mającej swoją premierę w 2015 roku. Mowa o Jake'u Johnsonie i Omarze Sy.

fot. materiały prasowe

Aktorzy podpisali już kontrakty. Powtórzą oni swoje role z filmu Jurassic World. Johnson ponownie wcieli się w Cruthersa Lowery – pracownika pokoju kontrolnego, a Omar Sy powróci jako Barry Sembene, przyjaciel Owena, byłego trenera Velociraptorów. Oboje pod koniec filmu zostali ewakuowani z wyspy.

Trzecia część tejże franczyzy zapowiada się nad wyraz ciekawie, a to za sprawą powrotu aktorów znanych z oryginalnego Parku Jurajskiego. Do krainy dinozaurów ponownie wróci Laura Dern, Sam Neill i Jeff Goldblum. Oczywiście w obsadzie nie zabraknie także Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard. Z całkowicie nowych twarzy pojawią się DeWanda Wise oraz Mamoudou Athie. Jak na razie nie wiadomo w jakie postacie się wcielą. Za reżyserię odpowiada Colin Trevorrow. Jest on także autorem scenariusza wraz z Emily Carmichael.

Jak na razie fabuła filmu trzymana jest w tajemnicy. Premiera Jurassic World 3 zaplanowana jest na czerwiec 2021 roku. Czekacie na kolejną część tej nieśmiertelnej serii?

Źrodło: hollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…