Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Netflix: "Wiedźmin" wraca na plan. Są pierwsze zdjęcia z 2. sezonu! 0

Twórcy weszli właśnie na plan zdjęciowy 2. sezonu Wiedźmina. Z tej okazji w sieci pojawiły się zdjęcia kostiumów żołnierzy Nilfgaardu.

Zaczęło się! Ekipa właśnie weszła na plan zdjęciowy 2. sezonu Wiedźmina. Prace rozpoczęły się wcześniej, niż było to początkowo zaplanowane. Twórcy chcieli wejść na plan 17 lutego 2020 roku. Rzeczywistość okazała się bardziej fortunna dla ekipy oraz aktorów.

2. sezon Wiedźmina trafił właśnie na plan zdjęciowy.

Wiadomość opublikował w mediach Redanian Intelligence. Ten sam portal zaprezentował również pierwsze zdjęcia zza kulis serialu:

Zbroje żołnierzy Nilfgaardu, które widzimy na zdjęciach, nie różnią się od tych z pierwszego sezonu Wiedźmina. Przypomnę, że właśnie nierealistyczne kostiumy należały do najczęściej krytykowanych elementów serialu fantasy z platformy Netflix. Twórcy obiecali, że kolejne odcinki przyniosą w tym aspekcie poprawę. Czyżby zbroje żołnierzy Nilfgraadu nie miały się zmienić?

Oczywiście, istnieje jeszcze jedno wyjaśnienie tej kwestii. Zdjęcia zaprezentowane przez Redanian Intelligence mogą pochodzić z pierwszego sezonu Wiedźmina.

Możliwe też, że zmiana kostiumów żołnierzy Nilfgraadu nastąpi naturalnie, w trakcie któregoś z odcinków w 2. sezonie.

Co nowego w 2. sezonie Wiedźmina?

W ubiegłym tygodniu nastąpiły przymiarki strojów do najnowszego sezonu serialu. Poznaliśmy również nowe nazwisko w obsadzie. Do serialu dołączy aktor i piosenkarz Mike Wood. Zagra nilfgaardzkiego żołnierza. Nieoficjalną informację podała agencja castingowa AB Castings & M.

2. sezon serialu Wiedźmin zadebiutuje w 2021 roku na platformie Netflix.

Źrodło: redanianintelligence.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…