Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Maria Dębska jako Kalina Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks" 1

Bo we mnie jest seks w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz to historia artystki, która stała się symbolem niezależności nie tylko dla kobiet. W tym roku przypada 90. rocznica urodzin Kaliny Jędrusik. W Warszawie zakończyły się właśnie zdjęcia do filmu, w którym w roli głównej wystąpi Maria Dębska. Prezentujemy pierwsze zdjęcia promujące nadchodzącą produkcję.

fot. Bartosz Mrozowski

Kalina Jędrusik, czyli polska Marilyn Monroe – te dwa nazwiska zestawiano ze sobą nie bez powodu. Skandale obyczajowe, elektryzujący seksapil, kultowe anegdoty. W rolę tej niezwykłej gwiazdy polskiego kina wcieliła się Maria Dębska.

W filmie pojawią się postaci z otoczenia Jędrusik, w tym Stanisław Dygat, Jeremi Przybora, Barbara Krafftówna, Kazimierz Kutz, Tadeusz Konwicki. Pojawi się również Władysław Gomułka.

Zdjęcia realizowano w Warszawie, m.in. w Parku Rydza-Śmigłego, na ul. Czackiego i Smoczej, Pl. Konstytucji, na terenie kina "Tęcza", w przestrzeni basenu w Pałacu Młodzieży (PKiN), w Teatrze Polskim, Teatrze Wielkim – sali im. Młynarskiego, na Torze Służewiec.

Premiera kinowa zaplanowana jest na 2021 rok.

fot. Bartosz Mrozowski

Jak podoba Wam się Maria Dębska w tej kreacji?

Źrodło: Next Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

dragoon1984

Stokrotnie lepsza charakteryzacja, niż Zenka.

Czudi

Trzeba poczekać. Postać nietuzinkowa i jeśli zrobią film wierny historii i legendom o niej, to będzie dobrze. Jeżeli dołożą coś więcej, rola będzie żywa żywa, z ikrą, to będzie perełka – na to nie liczę;P

Proszę czekać…