Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Przepiękna wyprawa do krainy magii, miłości i elfów. "Bayla i ostatni smok" - już w kinach 0

Czasami w świecie bajek bywa tak, że najbardziej kocha się to, co się dobrze zna. Czasami obiektem najgorętszych uczuć są smoki. A czasami tymi, które kochają najbardziej i w imię tej miłości zrobią wszystko, są czarodziejskie elfy. Tak właśnie jest w Bayali, cudownej krainie, niegdyś przepełnionej szczęściem i spokojem. Dziś przed jej mieszkańcami staje wielkie wyzwanie – groźna królowa Ophira, która chce zmieść magię z powierzchni świata!

Podstępna władczyni porwała i uwięziła niezwykłe smoki, ale na szczęście dzielne elfy, pilnie strzegące porządku Bayali, znajdują ostatnie smocze jajo! Postanawiają więc ruszyć w pełną emocji i wyzwań podróż, by odwrócić bieg wydarzeń i połączyć smoczątko z jego rodzicami! To jedyna szansa, aby uratować to, co kochają najbardziej – świat, w której elfy i smoki żyją ze sobą w zgodzie, a ich bezpieczeństwu nic nie zagraża! „Bayala i ostatni smok” – pełen magii film o tym, że najważniejsze jest KOCHANIE – już w kinach!

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…