Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

"The Batman" - kiedy rozgrywa się akcja nowego filmu DC? 0

Do sieci wypłynęły plotki dotyczące fabuły widowiska The Batman. Dziennikarz amerykańskiego portalu ujawnił, kiedy zostanie osadzona akcja najnowszego filmu DC.

The Batman nie będzie związany z żadną z dotychczasowych serii w ramach DC. Tytułową rolę zagra Robert Pattinson. Na stanowisku reżysera i scenarzysty zasiadł z kolei Matt Reeves. Twórca podkreśla, że chce wydobyć z komiksów o Batmanie ich kryminalną esencję. Superbohater uważany jest przecież za najlepszego detektywa na świecie. Takiego wcielenia nie widzieliśmy jeszcze na dużym ekranie.

Dotychczas twórcy informowali nas, że fabuła nowego widowiska o Mrocznym Rycerzu z Gotham pokaże początki jego działalności. Takim pogłoskom zaprzeczył dziennikarz amerykańskiego portalu The Wrap.

Kiedy rozgrywa się akcja filmu The Batman?

Dziennikarz The Wrap powołał się na anonimowych informatorów. Ogłosił, że fabuła nadchodzącego filmu nie będzie kolejną genezę Mrocznego Rycerza. Ten temat zdecydowanie wyczerpał już Christopher Nolan w swoim Batman – Początek. Akcja widowiska w reżyserii Mata Reevesa ma się z kolei rozegrać dwa lata po tym, jak Bruce Wayne ubrał strój superbohatera.

Nie znaczy to wcale, że Batman przestanie uczyć się swojego fachu pod przykrywką. Dwa lata to mało czasu, aby zgłębić wszystkie tajniki walki z niebezpiecznymi przestępcami.

Informacja nie została jeszcze potwierdzona przez twórców ani studio produkcyjne.

Tak wygląda Robert Pattinson jako Batman:

The Batman – obsada.

W nadchodzącym filmie DC zagra plejada aktorów. Większość z nich wcieli się w złoczyńców z ulic Gotham City. W skład obsady The Batman wchodzą:

Premiera The Batman odbędzie się 23 czerwca 2020 roku.

Źrodło: thewrap.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ana481516

Postać Gordona najlepiej obsadzona… :p

Bercik022

Błąd w dacie jest bo premiera ma być 25.06.2021 w Polsce, dzień po premierze światowej.

Proszę czekać…