Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - zobacz zwiastun pierwszego polskiego slashera 0

Wiecie, ile osób znika rocznie w polskich lasach? Tej wiosny poznacie krwawe oblicze statystyk… Akson Studio, Plan Zet i NEXT FILM przedstawiają coś dla prawdziwych miłośników gatunku – W lesie dziś nie zaśnie nikt w kinach od piątku, 13 marca. Dzisiaj prezentujemy Wam pełny zwiastun krwawego polskiego slashera.

fot. materiały prasowe / NEXT FILM

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – W lesie dziś nie zaśnie nikt, nowy film twórców kontrowersyjnego Placu zabaw i szalonego Ataku paniki, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80. Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było.

Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach… Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

W lesie dziś nie zaśnie nikt w kinach od piątku, 13 marca.

Źrodło: Next Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Darth_Artur

Nie wygląda zachęcająco, ktoś kto montował chyba nigdy nie widział zwiastuna horroru.

JustynaMacugowska

Zapowiada się nieźle. Myślę, że z wielką ciekawością wybiorę się na to do kina. Jak dla fanki wszelkich horrorów, to ta polska pozycja jest obowiązkowa :)

Proszę czekać…