Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Naprzód" - pierwsze reakcje nie pozostawiają złudzeń 0

Pixar Animation Studios ma za sobą światową premierę najnowszego dzieła, które już niebawem zagości w kinach na świecie. Mowa oczywiście o filmie Naprzód. Media społecznościowe zalane zostały pierwszymi opiniami na temat filmu. Nie pozostawiają one złudzeń.

Naprzód opowie nam historię dwóch nastoletnich braci będących elfami, którzy opuszczają swoją bezpieczną, magiczną krainę i wyruszają na wielką wyprawę. Marzą o przeżyciu wielkiej przygody, a przy okazji chcą sprawdzić, czy na świecie pozostała jeszcze chodź odrobina magii, bowiem w ich świecie została ona zatracona poprzez dostęp do nowoczesnych technologii.

W Polsce film będziemy można oglądać od 6 marca.

A co z tymi opiniami dotyczącymi animacji Naprzód?

Nie powinna to być dla nikogo niespodzianka. Pixar dostarczył jeszcze jeden świetny film. Trzeci akt wyciśnie łzy. Gratulacje dla Dana Scanlona i każdego kto pracował nad filmem. Oczywiście polecam.

"Naprzód" to przygodowy film roku. Wesoły, magiczny i szalenie zabawny! Kocham każdą minutę. I tak, jak każdy film Pixara doprowadzi cię do łez, ale w ten pozytywny sposób.

"Naprzód" Pixara jest taki uroczy. Fani "Dungeons & Dragons" go pokochają, tak jak wszyscy inni. Tutaj są śmieciowe jednorożce!

W jednej z opinii wynika, że w filmie pojawi się również pierwsza w historii Pixara postać LGBT. Jest to ponoć mała rola nie mająca wielkiego znaczenia dla fabuły.

Źrodło: The Disinsider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

KubiQ

Podoba mi się określenie "Emocjonalny Terroryzm". Aż to sobie podkradnę do słownika xD

CameronPoe

Dzięki za wiadomość, że w tej bajce będzie wątek gejowski.
Przynajmniej wiem, żeby nigdy tego g**** nie oglądać!!!

@CameronPoe prawdziwy samiec alfa :) ocenia zanim zobaczy.

Proszę czekać…