Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Zew krwi'' - nowy klip promujący produkcję 0

Przed jutrzejszą premierą filmu Zew krwi, studio 20th Century Fox opublikowało prawdopodobnie ostatni klip promujący produkcję. Widzimy na nim jak głównym bohater planuje wraz z Buckiem przygodę życia.

fot. materiały prasowe

Film Zew krwi jest nową ekranizacją słynnej powieści Jacka Londona o tym samym tytule. Ta porywająca historia do tej pory doczekała się już wielu filmowych wersji. Już na początku XX wieku jako film niemy. W 1935 roku pojawiła się pierwsza jego adaptacja z dźwiękiem. Potem kolejne w 1972, 1993 i najbardziej chyba zgodna z oryginałem wersja z 1997 roku.

Poniżej wspomniane wideo.

Za reżyserię oczekującego na premierę filmu odpowiada Chris Sanders, który pracował na scenariuszu Michaela Greena. W obsadzie aktorskiej znajdują się Harrison Ford, który wciela się w Johna Thorntona, Dan Stevens, Cara Gee, Karen Gillan, Omar Sy, Bradley Whitford i Colin Woodell.

Ujrzymy piękną i porywającą historię, która przedstawi nam losy wielkiego psa Bucka. To zwierzę o wielkim sercu, którego świat staje na głowie, gdy z sielskiego domu w Kalifornii trafia w ekstremalnie trudne warunki jakie panują na śnieżnej pustyni Alaski. Wszystko to rozgrywa się podczas gorączki złota lat 90-tych XIX wieku. Jego opiekunem zostaje poszukiwacza złota John Thornton. Buck jako nowicjusz w drużynie psich zaprzęgów, a później przywódca przeżywa przygodę życia, odnajduje swoje prawdziwe miejsce w świecie i staje się panem swego losu.

Premiera filmu Zew krwi już jutro, 21 lutego.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…