Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Afera podkarpacka nowym tematem filmu Patryka Vegi 0

Od dzisiaj w kinach możemy oglądać najnowsze dzieło w reżyserii Patryka Vegi. Polski filmowiec ma już w planach kolejny film, który opowie o kulisach afery podkarpackiej.

fot. Andrzej Świetlik

Patryk Vega zdradził co nieco na temat swojego kolejnego projektu w trakcie audycji w radiu ZET. Filmowiec twierdzi, że produkcja, której tematem będzie afera podkarpacka będzie głośniejsza i wzbudzi więcej kontrowersji niż Polityka.

Pokażę taśmy w marcu w internecie. To będzie bardzo gruby film. Promocja, która w jego trakcie nastąpi, zrobi większy rozpierdziel niż "Polityka".

powiedział Vega

Podobno Vega wszedł w posiadanie taśm, które ujawnią kulisy afery podkarpackiej, która dotyczyła agencji towarzyskich. Korzystać z niej mieli znani celebryci, politycy oraz duchowni.

Mam prowadzenie Pana Boga i jestem o to spokojny. To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki, robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć.

mówił reżyser w radiu ZET

Film wejdzie do kin we wrześniu tego roku.

Źrodło: Radio ZET

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Czudi

Afera podkarpacka temat bardzo ciekawy, wiele nazwisk by można poruszyć. Pierwszy Kostecki "samobójca", który agencję prowadził, Politycy, biznes, księża, którzy korzystali, ale tu nic nigdy nie wyjdzie, bo to tajemnica państwowa…

KubiQ

Patrząc na to jak bardzo Polityka nic nie zrobiła, myślę że możemy uznać pobicie "rozpierdzielu" tego filmu za niską poprzeczkę.

Czy do tego dzbana kiedyś dojdzie, że jego filmy byłyby lepsze gdyby skupił się nie na wzbudzaniu kontrowersji na siłę, tylko na robieniu porządnego kina?

Movieman KubiQ

@KubiQ polecam wywiadu na kanale imponderabilia z Vegą. Gada tam całkiem sensownie w niektórych kwestiach i wydaje się wierzyć, że Polityka była błędem. Sam przyznaje, że stworzył ten film z myślą o mamonie.

Proszę czekać…