Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kostium Batmana w pełnej okazałości na planie zdjęciowym 2

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu nowego filmu o Batmanie prezentujące kostium tytułowego superbohatera w pełnej krasie. Jest on tematem zażartych dyskusji fanów na całym świecie. A Wy co o nim sądzicie?

Z zapowiedzi reżysera filmu, Matta Reevesa wynikało, że Bruce Wayne będzie przywdziewał kostium Mrocznego Rycerza własnej roboty. Zdjęcia z planu komiksowego widowiska zdają się potwierdzać te słowa. Sporo emocji wzbudza również sama maska, która nie tylko posiada dłuższe uszy od tych, które miał Batman portretowany przez Bena Afflecka, ale również okulary, które prawdopodobnie będą symulowały białe oczy.

Warto również odnotować, że maska oraz elementy samego kostiumu mogą zostać zmienione. Po pierwsze na zdjęciach z planu widzimy dublera Roberta Pattinsona, a po drugie w postprodukcji nałożone na pewno zostaną różnego rodzaju efekty specjalne.

W skład obsady The Batman wchodzą:

Premiera odbędzie się 23 czerwca 2021 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

ana481516

Bez peleryny?

Bercik022 ana481516

@ana481516 możliwe, że będzie w CGI jak miał Superman w Men of Steel

ana481516 Bercik022

@Bercik022 Fajnie by było. W kostiumie ze zdjęcia wygląda jak czarny Daredevil.

Animek84

Minusujecie a i tak ten strój będzie dalej słabszy od tego który miał na sobie Ben. I te wielkie wycięcia oczu, nawet jak będą czymś białym zakrytę będzie wyglądać kijowo.

Animek84

Czyli jeszcze raz idą w orgin stroju, i to jeszcze taki bez sensowny którego jedyne fajne elementy to części broni w klacie. Idźcie w ..uj z takim Batmanem.

Proszę czekać…