Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sekielski ogłosił datę premiery "Zabawy w chowanego" - kontynuacji głośnego dokumentu o pedofilii w Kościele 1

Tylko nie mów nikomu wywołało wielkie kontrowersje. Pomimo tego film dokumentalny o pedofilii w polskim Kościele w reżyserii braci Sekielskich doczeka się kontynuacji. Twórca filmu zapowiedział za pośrednictwem mediów społecznościowych premierę obrazu zatytułowanego "Zabawa w chowanego".

"Zabawa w chowanego" – bo właśnie taki tytuł będzie nosiła kontynuacja głośnego Tylko nie mów nikomu – będzie można obejrzeć od 28 marca 2020 roku. Produkcja, podobnie jak poprzedni film braci Sekielskich, będzie dostępna dla każdego za darmo. Sposób dystrybucji również będzie podobny. "Zabawa w chowanego" zadebiutuje w serwisie YouTube.

Co ciekawe Marek Sekielski zapowiedział, że patroni, którzy zdecydowali się wesprzeć zbiórkę finansową będą mieli okazję obejrzeć film 28 marca na dużym ekranie. W tym celu twórca zarezerwował dwie sale kinowe.

A to nie koniec działać Sekielskich. Aktualnie trwa zbiórka crowdfunfingowa na trzeci film prezentujący grzeszne tajemnice polskiego Kościoła. W nowej produkcji mają pojawić się między innymi informacje o polskim papieżu – Janie Pawle II. Sekielscy na jego realizację potrzebują miliona złotych.

Sekielscy zapowiedzieli również powstanie filmu o SKOK-ach.

Źrodło: Facebook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

i_darek1x

Dobrze niech wszyscy wiedzą ! Może to pomoże ? Choć Polska to dziki kraj ;)

Proszę czekać…