Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

"Przyjaciele" - miliard dolarów na koncie serialu? Odcinek specjalny już na horyzoncie! 0

Nie ulega wątpliwościom, że sitcom Przyjaciele jest jednym z najpopularniejszych tytułów, które można znaleźć w telewizji albo serwisach streamingowych. Wkrótce powstanie odcinek specjalny serialu. Czy wraz z nim padnie rekord małego ekranu?

Szóstka wyrazistych postaci i dobry scenariusz. Tyle wystarczyło, aby serial Przyjaciele na stałe przesiąknął do świadomości widzów wychowanych przez TV na przełomie XX i XXI wieku. Wtedy przed małymi ekranami zasiadały miliony osób na całym świecie, aby śledzić losy Joeya, Phoebe, Moniki, Chandlera, Rossa oraz Rachel. Później, dzięki dostępności serialu w serwisach stremingowych i stałych powtórkach w TV, rzesza fanów Przyjaciół jeszcze się zwiększyła.

Teraz, 16 lat po wyemitowaniu ostatniego epizodu, sitcom powróci w odcinku specjalnym. Specjaliści wróżą mu rekord małego ekranu!

kadr z serialu Przyjaciele

Odcinek specjalny serialu Przyjaciele ma szansę na miliard dolarów.

Taką informację przekazał magazyn The Sun, powołując się na wypowiedź anonimowego informatora. Podobno twórcy odcinka specjalnego spodziewają się zysku rzędu miliarda dolarów. Jeśli Przyjaciele tyle faktycznie zarobią, będzie to historyczny moment w historii TV. Wcześniej żaden serial ani program telewizyjny nie mógł pochwalić taką sumą pieniędzy na koncie.

Gaża aktorów, którzy powrócą do serialu, nie będzie mała. Każdy z nich dostanie wynagrodzenie w wysokości 2,5 miliona dolarów. Fabuła odcinka specjalnego pozostaje nieznana.

kadr z serialu Przyjaciele

Czy odcinek specjalny serialu Przyjaciele faktycznie zarobi astronomiczną kwotę? Tego dowiemy się już wkrótce. Jego premiera została zaplanowana na maj 2020 roku.

Źrodło: thesun.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…