Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Rozpoczęły się zdjęcia do ''Jurassic World 3''. Ujawnionio także tytuł produkcji! 1

Reżyser trzeciej części filmu z serii Jurassic World ogłosił na swoim Twitterze, iż zdjęcia do produkcji właśnie się rozpoczęły. Wpis zdradza także inną ważną informację, a mianowicie tytuł widowiska.

fot. materiały prasowe

Jak wynika z opublikowanego zdjęcia film powstaje pod tytułem Jurassic World: Dominion. Czy tytuł zdradza coś z fabuły? Jak na razie możemy tylko przypuszczać, bowiem żadne oficjalne informacje się nie pojawiły. Dominion sądząc po zakończeniu części drugiej odnosi się zapewne do nowego panowania dinozaurów na świecie. Dowiemy się zapewne jak i czy w ogóle ludzie poradzili sobie z koegzystencją prehistorycznych stworzeń.

Trevorrow powrócił do reżyserowania. Spod jego skrzydeł wyszła pierwsza część nowej serii zatytułowana Jurassic World. W obsadzie Dominion powrócą Chris Pratt, Bryce Dallas Howard oraz Jake Johnson, Omar Sy, BD Wong, Daniella Pineda i Justice Smith. Jeśli chodzi o nowe twarze to zobaczymy DeWandę Wise, Mamoudou Athie i Dichen Lachman. Powrócą także gwiazdy oryginalnej serii tj. Laura Dern, Sam Neill i Jeff Goldblum.

Premiera Jurassic World: Dominion w przyszłym roku. Dokładna data wejścia filmu do kin to 21 czerwca. Czekacie na tą premierę?

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ar23s

Oczywiście że czekam z wypiekami na twarzy! Dinozaurów nigdy za wiele. :)

Proszę czekać…