Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jest szansa na kontynuację "Upgrade" z większym budżetem 1

Jeśli widzieliście Ulepszenie to wiecie, że jest to całkiem udane niskobudżetowe science fiction. Niestety film przeszedł w amerykańskich kinach bez większego echa, jednak osoby, które obejrzały produkcję wyrażały się w większości pozytywnie o tym tytule. Czy jest więc szansa na sequel?

Reżyser Ulepszenia Leigh Whannell aktualnie promuje swój kolejny film, który w ten weekend wejdzie do kin. Mowa o horrorze Niewidzialny człowiek. W trakcie wywiadu filmowiec został zapytany o to, czy byłby zainteresowany nakręceniem kontynuacji Ulepszenia.

Zobaczymy. Kontynuacja to problem twórców, których film odniósł sukces. Tak, więc to Hollywood decyduje czy będzie kontynuacja "Ulepszenia", czy też nie. Nie nazwałbym go potwornym hitem. Nazwałbym go kultowym hitem, a z takimi hitami jest tak, że patrzymy na tytuł i mówimy "nah, sequel". Zobaczymy. Z przyjemnością robiłem ten film, ale chciałbym spróbować go zrobić z nieco większą ilością kasy.

powiedział Whannell

Ciężko w to uwierzyć, ale Ulepszenie kosztowało raptem 5 milionów dolarów. Blumhouse Productions znane jest z tworzenia niskobudżetowego kina, a także dawania swobody twórczej swoim reżyserom. Co na temat kontynuacji sądzi producent oraz szef wytwórni, Jason Blum?

Chciałbym kontynuację "Ulepszenia". Powiem tylko, że nie położyliśmy jej jeszcze do łóżka. Nie mamy natychmiastowego planu, jednak "Ulepszenie" jest w mojej głowie, podobnie, jak w głowie Leigha.

Wydaje się, że są spore szanse na sequel tego udanego tytułu. W przypadku sukcesu horroru Niewidzialny człowiek, producenci nie powinni mieć problemów ze znalezieniem nowych środków dla Leigha Whannella. Co o tym sądzicie?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…