filmoznawczyni 🎬

Zazie Beetz i Melissa Leo razem w obsadzie dramatu 0

Zdobywczyni Oscara Melissa Leo oraz Zazie Beetz, którą w ostatnim czasie można było zobaczyć w filmie Joker i serialu Atlanta, wystąpią w dramacie pt. Shelter.

Zazie Beetz

Jen Gerber reżyseruje film ze scenariusza Davida Rysdahla, który znalazł się także w obsadzie, obejmując główną rolę.

To opowieść o mężczyźnie (David Rysdahl), który odświeża relację z dawno niewidzianą córką (Hala Finley), kiedy oboje znajdują się bez dachu nad głową podczas burzy śnieżnej. W poszukiwaniu azylu duet udaje się pod pretekstem choroby do mieszkającej na prowincji Minnesoty matki mężczyzny (Melissa Leo).

Producentami są Jason Michael Berman (Mediterranea) z Mandalay Pictures i Mark Berger z Play Hooky Productions, a także Bradley Pilz i Datari Turner. Producentami wykonawczymi zostali Sam Rockwell, Beetz i Will Raynor.

Melissa Leo

W czasach, gdy ten kraj jest tak podzielony politycznie, jestem podekscytowany współpracą z tak niesamowitą obsadą i ekipą, aby dostarczyć aktualną historię, opowiadającą o przebaczeniu i nadziei.

powiedział reżyser Gerber

Shelter to scenariusz o głębokich emocjach i uniwersalnych tematach, który zabiera nas do tej części kraju, która nie jest często pokazywana na filmach. Kiedy czytaliśmy scenariusz, wiedzieliśmy, że był to specjalny projekt, z którym musieliśmy brać udział.

dodali producenci Berman i Berger

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…