Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Potwory i ring - oto ''Rumble''. Zobaczcie zwiastun i plakat animacji. 0

Studio Paramount Pictures opublikowało oficjalny zwiastun i plakat swojej najnowszej animacji Rumble, której bohaterowie to walczące w ringu potwory.

Za reżyserię animacji odpowiada Hamish Grieve, dla którego będzie to reżyserski debiut. Grieve do tej pory pracował głównie jako człowiek odpowiedzialny za animację w filmach (Shrek 2, Shrek Trzeci, Potwory kontra obcy, Strażnicy marzeń). Autorami scenariusza do RumbleEtan Cohen i Matt Lieberman. W głosowej obsadzie znajdują się Will Arnet, Terry Crews, Geraldine Viswanathan, Joe Anoa'i, Tony Danza, Becky Lynch, Susan Kelechi Watson, Stephen A. Smith, Jimmy Tatro, Ben Schwartz i Michael Buffer.

W świecie ukazanym w animacji zapasy potworów są sportem globalnym. Trenują ich ludzie, a potwory biorące udział w walkach stają się wielkimi gwiazdami. Nieoczekiwanie na ring wkracza niedoświadczony, ale pełen marzeń potwór. Szkoli go dziewczyna o imieniu Winnie, która marzy o tym, aby być tak dobrą trenerkę jak jej ojciec.

Premiera filmu Rumble zaplanowana jest dopiero na 29 stycznia 2021 roku. Trzeba przyznać, że jego promocja rozpoczęła się wyjątkowo wcześnie.

Poniżej wspomniany plakat oraz wideo.

Co myślicie o tej produkcji?

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…