Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

10. sezon ''American Horror Story'' z pełną obsadą 0

Popularna antologia Ryana Murphy'ego powraca. Jej twórca ogłosił właśnie pełną obsadę 10. sezonu American Horror Story. Niespodzianką jest nazwisko Macaulaya Culkina.

Macaulay Calkin, aktor który sławę zdobył jako dziecko grając w chyba najpopularniejszej świątecznej serii zaczynającej się od filmu Kevin sam w domu. Potem wystąpił jeszcze w kilku innych produkcjach, jednakże nie udźwignął tak wielkiej sławy w tak młodym wieku i zakończył karierę. Powrócił dopiero w 2015 roku filmem Service Man.

Oprócz niego w obsadzie 10. sezonu serialu znajdują się weterani serii tj. Sarah Paulson i Evan Peters oraz Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock.

Poniżej możecie zapoznać się z postem z Instagrama Murphy’ego, w którym za pomocą filmiku ogłosił powyższą obsadę.

Fabuła nowego sezonu jak na razie trzymana jest w tajemnicy. Dziewiąty sezon American Horror Story swoją premierę miał we wrześniu ubiegłego roku. Stworzony został w konwencji slashera składając hołd temu popularnemu w latach 80. gatunkowi.

Antologia ta jest wielkim hitem FX przyciągając przed ekran mnóstwo widzów. Według statystyk publiczność całego serialu wynosi ponad 1 miliard. Produkcja ta otrzymała także mnóstwo nominacji do nagrody Emmy, zwyciężając 16 razy. Na swoim koncie ma też 2 Złote Globy.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…