Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Steven Spielberg nie wyreżyseruje filmu "Indiana Jones 5" - jest inny kandydat! 0

Bardzo długo trwa proces realizacyjny piątego filmu o przygodach Indiany Jonesa. Wydaje się jednak, że powoli cała sytuacja zaczyna się krystalizować. Dzisiaj otrzymaliśmy szokującą informację dotyczącą stołka reżyserskiego. Pierwszy raz w historii Steven Spielberg nie wyreżyseruje filmu o kultowym archeologu.

Steven Spielberg nie wyreżyseruje widowiska Indiana Jones 5, jednak z doniesień źródła mającego dostęp do informacji związanych z tym projektem wynika, iż będzie pełnił funkcję producenta. Co więcej – wytwórnia ma pomysł na człowieka, który mógłby zastąpić legendarnego filmowca na stanowisku reżyserskim.

James Mangold – reżyser odpowiedzialny za genialny film Logan: Wolverine oraz Le Mans '66, które w tym roku walczyło o Oscara w najważniejszej kategorii – prowadzi rozmowy w sprawie nakręcenia filmu Indiana Jones 5. Jego nazwisko pojawiło się już w kontekście tego uniwersum, kiedy jego drugi film o Rosomaku odniósł wielki sukces, a on sam otrzymał nominację do Oscara w kategorii scenariuszowej.

Sam Spielberg odpuszcza sobie przygody Indiany Jonesa, ponieważ chce, aby nowe pokolenie przedstawiło własną perspektywę owej historii. Harrison Ford nadal jest związany z projektem, pomimo odejścia filmowca, który wyreżyserował wszystkie cztery dotychczasowe filmy.

Indiana Jones 5 ma trafić do kin 8 lipca 2021 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…