Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Josh Brolin gwiazdą dramatu Amazona 0

Josh Brolin znany z roli Thanosa w dwóch ostatnich filmach z serii Avengers – Wojna bez granic i Koniec gry, otrzymał główną rolę w dramacie Outer Range, który to powstaje dla platformy Amazon.

fot. materiały prasowe

Outer Range ma być serialem opowiadającym historię pewnego ranczera z Wyoming. Brolin wcieli się w Royala Abbotta, który musi walczyć o swoją ziemię i rodzinę. Zmusza go do tego odkrycie pewnej tajemnicy jaką skrywa jego ziemia.

Twórcą serialu jest Brian Watkins. Produkcja powstaje w ramach umowy telewizyjnej podpisanej przez Amazon z firmą produkcyjną Plan B Entertainment, której właścicielem jest Brad Pitt. Brolin oprócz otrzymania głównej roli pełni także funkcję producenta wraz z Watkinsem, Zev Borow, Heather Rae i wspomnianą wcześniej firmą.

W tym roku Brolina zobaczymy w filmie Diuna, będącym nową adaptacją bestsellerowej powieści Franka Herberta. Wcieli się on w rolę Gurney’a Hallecka. Oprócz Diuny na swoją premierę z aktorem czeka także film Flag Day w reżyserii Seana Penna.

Data premiery serialu Outer Range jak na razie nie została podana. Prawdopodobnie będziemy mogli spodziewać się go dopiero w połowie przyszłego roku.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…