Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun kontrowersyjnego thrillera akcji ''Polowanie'' 0

Kontrowersyjny film Polowanie (z ang. The Hunt) jednak pojawi się w kinach. Jego losy do tej pory bywały różne, ale ostatecznie studio Universal Pictures zdecydowało się na jego wypuszczenie. W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun oraz podana została uaktualniona data premiery produkcji.

fot. materiały prasowe

Reżyserem Polowania jest Craig Zobel, a Jason Blum to producent. Za scenariusz odpowiada Damon Lindelof i Nick Cuse. W rolach głównych wystąpili Betty Gilpin, Hilary Swank, Ike Barinholtz, Emma Roberts, Justin Hartley, Glenn Howerton i Amy Madigan.

Poniżej wspomniany zwiastun.

Fabuła Polowania opowiada o specyficznej rozrywce jaką para się grupa bogatych ludzi. Dla własnej rozrywki porywają nieszczęśników, a następnie ku swojej uciesze polują na nich tworząc swój własny rodzaj sportu. Jednak wśród dwunastki nowo wybranych znajduje się Crystal, kobieta, która zna tę grę lepiej od jej twórców. Crystal zmienia reguły gry i krok po kroku zbliża się do tajemniczej kobiety, która znajduje się w samym centrum całego procederu związanego z polowaniem na ludzi.

Pierwotna premiera filmu Polowanie miała odbyć się 27 września 2019 roku. Obecnie thriller pojawi się w kinach już 13 marca br.

Źrodło: darkhorizons.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…