Rob Zombie staje się filmowcem z prawdziwego zdarzenia. 0

Jak donosi Hollywood Reporter Rob Zombie napisze i wyreżyseruje kolejną część serii horrorów pt. „Halloween”

Po kinowych sukcesach filmów takich jak?Dom 1000 trupów? i ?Bękarty diabła? rockman rozpocznie pracę nad kontynuacją ?Halloween?. Nietrudno się domyśleć, iż odpowiadał będzie również za muzykę.
Obrazma nie byćzwykłym sequel’em ani tym bardziej remake’em oryginału z 1978 r. Zombie zapowiedział, iż wtłoczy w „Halloween-ego” umarlaka nową krew, scenariusz stworzy świeżąmarkę, a same wrażenia po seansie mają być dużo mocniejsze. Według Roba pierwowzór byłdobry jednak z biegiem czasu maska Michael’a Myers’a stała się łagodnym symbolem amerykańskiegoświęta zmarłych. „Gdy widzisz lalkę Myers’a, która naciśnieta w brzuch odtwarza muzyczny motyw przewodni z „Halloween” jesteś pewien, że wszelki strach związany z filmem dawno zniknął.” Gwiazdor twierdzi, iż wie jak zmienić tą sytuację i to uczyni.

Rob ZombieRob Zombie

„Halloween” ma wiele sequel’i, ostatni wyszedł w2002 r. i był finansowym fiaskiem. Zombie odcina się od nich i zapowiada, że zbuduje wszystko na nowo, maska jednak pozostanie, ponieważ jest ikoną, która nie może zaniknąć.

Premieraplanowana jest na październik 2007 roku.

Patronat nad produkcją obejmie Miramax i Dimension Films.

Lalka MyersLalka Myers

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Odi

Właśnie przez to, że jego filmy są chore praktycznie pewne jest, że obraz bedzię przerażający, ale obawiam sie, iż nie bedzie przedstawial zadnej wartosci artystycznej, dokladnie tak jak to bylo w przypadku Bękartów i Domu 1000 trupów.

NeverGiveUp

Jego filmy są chore i poschizowane. Podobają Mi się. Ciesze się że to on zajmię się nową częścią Halloween.

Proszę czekać…