Rob Zombie staje się filmowcem z prawdziwego zdarzenia. 0

Jak donosi Hollywood Reporter Rob Zombie napisze i wyreżyseruje kolejną część serii horrorów pt. „Halloween”

Po kinowych sukcesach filmów takich jak?Dom 1000 trupów? i ?Bękarty diabła? rockman rozpocznie pracę nad kontynuacją ?Halloween?. Nietrudno się domyśleć, iż odpowiadał będzie również za muzykę.
Obrazma nie byćzwykłym sequel’em ani tym bardziej remake’em oryginału z 1978 r. Zombie zapowiedział, iż wtłoczy w „Halloween-ego” umarlaka nową krew, scenariusz stworzy świeżąmarkę, a same wrażenia po seansie mają być dużo mocniejsze. Według Roba pierwowzór byłdobry jednak z biegiem czasu maska Michael’a Myers’a stała się łagodnym symbolem amerykańskiegoświęta zmarłych. „Gdy widzisz lalkę Myers’a, która naciśnieta w brzuch odtwarza muzyczny motyw przewodni z „Halloween” jesteś pewien, że wszelki strach związany z filmem dawno zniknął.” Gwiazdor twierdzi, iż wie jak zmienić tą sytuację i to uczyni.

Rob ZombieRob Zombie

„Halloween” ma wiele sequel’i, ostatni wyszedł w2002 r. i był finansowym fiaskiem. Zombie odcina się od nich i zapowiada, że zbuduje wszystko na nowo, maska jednak pozostanie, ponieważ jest ikoną, która nie może zaniknąć.

Premieraplanowana jest na październik 2007 roku.

Patronat nad produkcją obejmie Miramax i Dimension Films.

Lalka MyersLalka Myers

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Odi 2006-06-06

Właśnie przez to, że jego filmy są chore praktycznie pewne jest, że obraz bedzię przerażający, ale obawiam sie, iż nie bedzie przedstawial zadnej wartosci artystycznej, dokladnie tak jak to bylo w przypadku Bękartów i Domu 1000 trupów.

NeverGiveUp 2006-06-06

Jego filmy są chore i poschizowane. Podobają Mi się. Ciesze się że to on zajmię się nową częścią Halloween.

Proszę czekać…