;DDD!

Znamy podtytuł najnowszego The X-Files 0

Chris Carter zdradził kilka szczegółów dotyczących swojego nowego filmu.

Na 25.07.2008 została zaplanowana premiera drugiego pełnometrażowego filmu z serii The X-Files. Najnowsza część przygód agentów Muldera i Scully opatrzona została podtytułem I Want to Believe (Chcę uwierzyć). Reżyser filmu (Chris Carter) twierdzi, że obraz będzie ukłonem w stronę wczesnych fanów serialu. Świadczyć ma o tym już sam podtytuł, który jest sloganem widniejącym na plakacie powieszonym tuż przy biurku Fox’a Muldera w czasach, gdy wraz z agentką Scully zajmował się głównie sprawami kosmitów.

Carter w dalszym ciągu milczy na temat fabuły samego filmu i zapewnia, że ta do samego końca będzie utrzymywana w tajemnicy. Dodał, że ze scenariuszem I Want to Believe zapoznała się garstka filmowców, którzy skrypt czytali w specjalnie przygotowanym do tego pokoju wyposażonym w kilka kamer.

!http://gfx1.fdb.pl/rrz6ds(Poster wiszący przy biurku agenta Muldera )!

Przypomnijmy, że pomimo szeregu zabezpieczeń, jakiś czas temu do sieci przedostał się zgrany telefonem komórkowym teaser, który daje nam przedsmak tego, co już niebawem będziemy mogli zobaczyć w kinach.

Polska premiera The X-Files: I Want to Believe ma odbyć się zaledwie jeden dzień po premierze światowej!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho 2008-04-17

Czekam, czekam. Gdy pojawia się muzyka w zwiastunie poczułem magię podobną do tej jak w zapowiedzi "Indiany Jones", gdy ten zakłada kapelusz. Uwielbiam te klimaty ze zjawiskami paranormalnymi :)

Proszę czekać…