Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - premiera polskiego horroru przesunięta z powodu koronawirusa 1

Niestety koronawirus zaczyna odbijać się również na Polsce. Dzisiaj polski rząd ogłosił, że wszystkie imprezy masowe zostają odwołane. Jak się okazuje również kinowi dystrybutorzy muszą podejmować ciężkie decyzje.

Foto: Michał Chojnacki / Akson Studio

Dzisiaj otrzymaliśmy informację, z której wynika, że premiera polskiego horroru W lesie dziś nie zaśnie nikt zostaje przesunięta.

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje.

czytamy w ogłoszeniu

Odwołana została również uroczysta premiera filmu z gwiazdami na czerwonym dywanie.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Spiff

Grunt, że kościoły otwarte.

KRCK Spiff

@Spiff I ten przytyk w stronę KK, bo łatwo… ;) Zgadzam się co do zasady. Episkopat powinien wpisać się w politykę państwa, decyzje prywatnych organizatorów imprez masowych i odpuścić msze i inne uroczystości do momentu opanowania wirusa.

Spiff KRCK

@KRCK no widzisz – a episkopat chce zwiększyć liczbę mszy ;-) Łatwo, bo sami się o to proszą.

Proszę czekać…