Pierwszy teaser z filmu The Spirit 0

Pojawił się trailer zapowiadający filmową wersję znanego komiksu.

Wczoraj światło dzienne ujrzał wstępny projekt plakatu, promującego film The Spirit w reżyserii Franka Millera (Sin City). Natomiast w dniu dzisiejszym w nasze ręce został oddany teaser zapowiadający filmową wersję komiksu.

Teaser można obejrzeć TUTAJ (do wyboru wersja High Definition i flash – polecamy HD). Trailer już wywołał spore zamieszanie wśród osób oczekujących na film – jedni twierdzą, że The Spirit to murowany kandydat na najlepszy film 2009 roku, a drudzy, że obraz zbyt mocno przypomina Sin City.

W filmie , który na ekrany kin trafi na początku przyszłego roku będziemy mogli zobaczyć między innymi: Gabriela Machta, Samuela L. Jacksona, Eva'ę Mendes oraz Scarlett Johansson.

Plakat promujący film The SpiritPlakat promujący film The Spirit

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Solarie

Ja już czekam na ten film i się doczekać nie mogę xD
Eva i Scarlett świetnie!

majak01

Aaaa może i zrobię jak mówisz, nigdy nie miałem do czynienia z komiksami, ale czemu nie- przejrzeć można. Może pozwoli mi to jeszcze bardziej docenić fenomen tych filmów.

majak01

Doskonale wiem, ,że to Miller, co widać na teaserze, chodzi mi tu raczej o to żeby nie przypomiał jakoś bardzo, bardzo "Sin City", bo oglądając będziemy mieli Déjà vu. Chociaż liczę na to, że Frank nas czymś zaskoczy. Co do wiernego odwzorowania komiksu to nie mogę nic powiedzieć, bo ich nie czytam.

Elros majak01

Nie trzeba ich czytać, wystarczy oglądać. (:
W sieci dostępne są ich fragmenty, polecam samemu prześledzić owe źródła, by móc się przekonać, czemu te ekranizacje cieszą się takim, a nie innym uznaniem krytyków.

majak01

Mam nadzieję, że nie będzie za bardzo przypominał "Sin City".

Elros majak01

Jak to nie?
Już po tym teaserze wiadomo w jakiej konwencji ten film został stworzony. Zresztą: Helllooo! ;D Frank Miller…
Co do samej gry aktorskiej (Sin City), to mam nadzieję, że postacie będą tak samo wiernie odzwierciedlone co w komiksie, nie wspominając już o doborowej, gwiazdorskiej obsadzie.

Elros

Już nie mogę się doczekać oficjalnego zwiastuna!
Koło tego filmu na pewno nie da się przejść obojętnie.

Proszę czekać…