Eiza Gonzalez ciągle wspomina przegraną walkę o rolę Kobiety-Kot 0

Eiza González, która najbardziej rozpoznawalna jest z filmu Baby Driver, była bardzo blisko dostania się do obsady filmu The Batman. Aktorka starał się o rolę Kobiety-Kot, jednak przegrała rywalizację z Zoë Kravitz, czego ciągle nie może zapomnieć.

Nie da się tego nie zrobić, zwłaszcza gdy jesteś tak daleko w roli. W pewnym momencie jesteś częścią tego, ponieważ jesteś tą postaci na jawie i we śnie. To jest bolesne. Musisz wczuć się w rolę, aby ją zobaczyć. Nie można być jedną nogą wewnątrz, a drugą na zewnątrz. Kiedy zaczynałam karierę, niestety tak robiłam i nigdy nie posunęłam się tak daleko. Jednak teraz jest to moja metoda i po każdej porażce mam złamane serce – wyznała aktorka.

W ostatnim czasie Eiza González cieszy się sporą popularnością i nie ma problemów ze znalezieniem pracy. Młoda aktorka, której kariera wystrzeliła po filmie Baby Driver pojawi się również w takich produkcjach, jak Witajcie w Marwen, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw czy Alita: Battle Angel. Kolejne produkcje w których będziemy mogli ją zobaczyć to Bloodshot oraz Godzilla vs. Kong.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Nie do końca rozumiem – była tą postacią na jawie i we śnie, była tak daleko w roli – zanim w ogóle dostała rolę?!? Bez cienia ironii, jeżeli dziewczyna ma takie podejście do castingów, to za niespełna 5 lat usłyszymy, że siedzi na odwyku i pije metadon. Strasznie to dziwne podejście.

Proszę czekać…