Kilka informacji o Crank 2: High Voltage 0

Mark Neveldine i Brian Taylor zdradzili kilka szczegółów na temat Crank 2!

Mark Neveldine i Brian Taylor oficjalnie potwierdzili , że w kontynuacji filmu Crank z 2006 roku ponownie wystąpią : Jason Statham, Amy Smart, Dwight Yoakam oraz Efren Ramirez. Do obsady filmu dołączyli także: Bai Ling i Clifton Collins Jr.

Zdjęcia do Crank 2: High Voltage mają rozpocząć się 28.04.2008 roku w Los Angeles. Scenariusz do kontynuacji Adrenaliny ponownie napisali Neveldine i Taylor, którzy zajmą się także reżyserią obrazu.

Film trafi do kin w 2009 roku.

UWAGA! PONIŻEJ SPOILER DOTYCZĄCY ZARÓWNO PIERWSZEJ, JAK I DRUGIEJ CZĘŚCI ADRENALINY!

Wszyscy, którzy oglądali pierwszą część Crank zapewne zastanawiają się, w jaki sposób scenarzyści wybrnęli z dość jednoznacznego zakończenia filmu (przypomnijmy, że grana przez Stathama postać spada z unoszącego się w powietrzu helikoptera prosto na beton ).

W Crank 2 Chev (Jason Statham) ma otrzymać nowe , praktycznie niezniszczalne serce . Okazuje się jednak, że narząd został skradziony przez gangstera (Clifton Collins Jr.). Chev do czasu odzyskania swojego super-serca , staje się właścicielem rozrusznika zasilanego bateriami, który do prawidłowego działania wymaga regularnych wstrząsów elektrycznych .

Jason Statham i Amy Smart w filmie Crank 2006Jason Statham i Amy Smart w filmie Crank 2006

Tym samym jasny stał się podtytuł drugiej części Adrenaliny, który możemy odczytać jako Wysokie Napięcie .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…