Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Dolina Bogów" - zmiana terminu premiery filmu Lecha Majewskiego 0

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną premiera nowego filmu Lecha Majewskiego – Dolina Bogów z Johnem Malkovichem, Berenice Marlohe i Joshem Hartnettem w rolach głównych została przesunięta w czasie. O nowej dacie premiery dystrybutor poinformuje tylko, jak zostanie potwierdzona.

fot. materiały prasowe / Galapagos

W ślad za działaniami ograniczającymi tempa rozprzestrzeniania się koronawirusa zostaliśmy zmuszeni, podobnie jak wielu innych dystrybutorów, do zmiany daty premiery "Doliny Bogów". Odwołana została również uroczysta premiera, którą mieli uświetnić swoją obecnością Berenice Marlohe oraz John Rhys-Davies. Dołożymy starań by ten wyjątkowy film trafił na ekrany gdy tylko sytuacja epidemiologiczna ulegnie poprawie i kina znów będą dostępne dla widzów.

mówi Andrzej Łudziński, Prezes Zarządu Galapagos Films

W tytułowej Dolinie Bogów krzyżują się trzy wątki narracyjne, które prowokują widza do własnych interpretacji. Pierwszy to archaiczna legenda Indian Navajo o bogach zamkniętych w skałach doliny Valley of the Gods pełna bogatej symboliki i archetypów. Drugi to historia najbogatszego człowieka globu, tajemniczego Wesa Taurosa (John Malkovich), który dotknięty osobistą tragedią, ukrywa się przed światem. Trzeci wątek jest historią narratora, Johna Ecasa (Josh Hartnett), pisarza, który zmaga się z traumatycznym rozstaniem z żoną i twórczym kryzysem. W tym czasie firma Taurosa eksploatująca rudę uranu przejmuje Dolinę Bogów, gdzie planuje drążyć tunele w świętej ziemi. Spokój przodków Navajo zostaje zburzony a skały rodzą mściciela. Widz pozostaje z pytaniami: Jak daleko można posunąć się dla miłości? Jakie tajemnice skrywa mityczna ziemia Navajo?

W rolach głównych występują gwiazdy światowego kina: John Malkovich, Josh Hartnett, Berenice Marlohe, John Rhys-Davies i Keir Dullea.

Źrodło: Galapagos

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…