Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rosario Dawson zagra kultową postać w 2. sezonie "Mandaloriana" 1

Stało się! Walt Disney oraz LucasFilm zdecydowały się wreszcie na aktorski debiut jednej z najbardziej lubianych przez fanów postaci w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Ahsoka Tano pojawi się w drugim sezonie serialu Mandalorian.

Jak podał portal SlashFilm w kultową postać znaną z produkcji animowanych takich, jak Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów i Star Wars: Rebelianci wcieli się Rosario Dawson. Nie jest tajemnicą, że to właśnie ona była faworytką wielbicieli bohaterki, dla której występ w serialu będzie pierwszym aktorskim pojawieniem się w gwiezdnym uniwersum.

Warto wspomnieć, że Dave Filoni, czyli twórca postaci Ahsoki Tano pracuje również nad serialem Mandalorian. Pełni funkcję reżysera, scenarzysty oraz producenta. Przy okazji pierwszego sezonu hitowej serii od Walta Disneya, Filoni zaliczył swój reżyserski debiut, jeśli chodzi o produkcje aktorskie. Miał okazję wyreżyserować odcinek zatytułowany "The Gunslinger". Należy również dodać, że twórca powróci jako reżyser również w 2. sezonie.

Co prawda Lucasfilm oficjalnie nie potwierdziło informacji o angażu Rosario Dawson, jednak SlashFilm powołuje się na swoje dwa niezależne źródła.

Jak zapatrujecie się na debiut Ahsoki Tano w 2. sezonie Mandaloriana?

Źrodło: SlashFilm

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

Ta galaktyka to chyba wielkości Mazowieckiego jest, kazdy tam sie kuwa zna. Po co to, no co to, gdzie i po co, dlaczego!!!
Jak wyskoczysz na weekend gdzieś to po drodze spotkasz połowę wesołej gromadki a w twoim kurorcie sidious bedzie jeszcze dupe wygrzewał. Mieli oryginalny pomysł to nie znowu dajmy postać, którą juz każdy zna.

ana481516 Bercik022

@Bercik022 Przepraszam bardzo, ja jeszcze nie znam :p

@Bercik022 Niestety, wyjdę na ignoranta, ale ja też nie znam… Ale ja nie siedzę w filmach animowanych ;-P

@PolepioneKadry trochę z irytacji ta nowiną napisałem, że wszyscy. Wiadomo, że są ludzie, ktorzy nie oglądali Clone Wars czy Rebels

Proszę czekać…