Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W aktorskim remake'u "Małej syrenki" pojawią się nowe piosenki 0

Z najnowszych doniesień wynika, że w aktorskim remake’u Małej syrenki usłyszymy kilka nowych piosenek.

Alan Menken to z pewnością jeden z najpopularniejszych kompozytorów pracujących w Hollywood, który kojarzy nam się przede wszystkim z produkcjami animowanymi Walta Disneya. Znakomity twórca angażowany jest także do pracy nad aktorskimi remake’ami klasycznych animacji. Jednym z takich projektów jest Mała syrenka.

Ostatnio Rosie O’Donnell reaktywowała swój program, aby przeprowadzić zbiórkę pieniędzy związanej koronawirusem dla organizacji The Actors Fund. W trakcie show miała okazję przeprowadzić wirtualne wywiady z gwiazdami wśród, których był wspomniany Menken. Zdradził on kilka interesujących faktów dotyczących Małej syrenki oraz swojej przyszłości.

To był wspaniały czas na pisanie. Produkcja filmu "Mała syrenka" została zatrzymana. Nagraliśmy wszystkie piosenki, a ja napisałem cztery nowe utwory z Linem-Manuelem Mirandą, tekściarzem "Małej syrenki". Pracuję nad "Disenchanted". Mam kolejne show na Broadwayu. Oczywiście zbliża się premiera "Herkulesa" na scenie. Pokazaliśmy go w ubiegłe lato w Central Parku. Po prostu cała masa nowych projektów.

wyjawił kompozytor

Walt Disney w ostatnich latach odniósł ogromny sukces, jeśli chodzi o remake’i swoich klasycznych filmów animowanych. Nikogo nie dziwi fakt, że wytwórnia sięga po kolejne tytuły. Miejmy tylko nadzieję, że twórcy będą mogli niebawem wrócić do prac na planach zdjęciowych i koronowirusowy kryzys zostanie zażegnany.

Źrodło: SlashFilm

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…