Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Cape Cod i epidemia heroiny w nowym serialu ''Hightown''. Zobaczcie zwiastun. 0

Sieć Starz rozpoczyna promocję swojego nowego serialu zatytułowanego Hightown. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun produkcji oraz plakat. Zapraszamy do oglądania.

Twórcą serialu jest Rebecca Cutter, która jest także producentem wykonawczym wraz z Gary Lennonem, Jerry Bruckheimerem, Jonathanem Littmanem i KristieAnne Reed. Za reżyserię odpowiada nominowana do Oscara za najlepsze zdjęcia do filmu Mudbound Rachel Morrison.

W aktorskiej obsadzie znajdują się Monica Raymund, James Badge Dale, Riley Voelkel, Shane Harper, Amaury Nolasco, Atkins Estimond i Dohn Norwood.

Akcja serialu osadzona jest na półwyspie Cape Cod, słynącym z heroiny. Główną bohaterką jest wiecznie imprezującą agenta ds. rybołówstwa Jackie Quinones, która pewnego dnia odkrywa na plaży zwłoki. To ofiara heroinowej epidemii panującej w Cape Cod. W wyniku tej traumy Jackie zaczyna stawiać pierwsze kroki w kierunku swojej trzeźwości, a także orientuje się, że rozwiązanie zagadki morderstwa należy właśnie do niej. Wbrew zaleceniom sierżanta Raya, będącego członkiem oddziału narkotykowego Jackie rozpoczyna własne dochodzenie. Z czasem oboje zatracają się w śledztwie, a życie wszystkich osób związanych z tym morderstwem co rusz się zbiega przypominając nam o tym jak skomplikowane i śmiertelne mogą być wszelkie uzależnienia.

Serial Hightown składa się z ośmiu odcinków, a jego premiera odbędzie się 17 maja br.

Poniżej plakat promujący produkcję.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…