Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Uzależnieni od kina… w domu - Grzegorz Jarzyna poleca filmy na VOD z katalogu Gutek Film! 0

Od 25 lat Gutek Film uzależnia widzów od kina. Co jednak zrobić w sytuacji, w której obecnie się znajdujemy? Uzależniamy Was od kina… w domu!

Przyłączając się do akcji #ZostańWDomu, Gutek Film namawia na #OglądajWDomu, czyli korzystania z możliwości oglądania filmów online na kanapie. W gąszczu bogatej oferty serwisów VOD łatwo się jednak pogubić. Poprosiliśmy więc zaprzyjaźnione z Gutek Film osoby ze świata filmu, teatru i sztuki, aby wybrali swoje ulubione filmy z naszego repertuaru dostępnego online. Wybór nie był prosty – katalog VOD Gutek Film liczy ponad 130 tytułów z lat 2010-2019.

W kolejnej odsłonie „Uzależnieni od kina… w domu” swoje ulubione tytuły z repertuaru Gutek Film wybrał Grzegorz Jarzyna – jeden z najważniejszych reżyserów teatralnych w Europie, dyrektor artystyczny TR Warszawa (dawny Teatr Rozmaitości). Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za „wybitne zasługi dla polskiej kultury, za osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej". Wyreżyserował m.in. takie spektakle jak „Bzik tropikalny" Witkacego, „Iwona, księżniczka Burgunda" Gombrowicza, „Magnetyzm serca" Fredry, oraz „Między nami dobrze jest" i „Inni ludzie" Masłowskiej.

Uzależnieni od kina…w domu. Grzegorz Jarzyna poleca filmy Gutek Film na VOD:

Zobacz na vod.pl, cineman.pl i player.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…