Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Angry Birds'' jako serial? Netflix już nad tym pracuje 0

Angry Birds to popularna seria gier wideo, która doczekała się dwóch pełnometrażowych filmów. Odniosły one duży sukces. Film Angry Birds Film 2 jest najlepiej ocenioną adaptacją gry wideo na Rotten Tomatoes. Teraz seria ta doczeka się swojego serialu nad którym pracuje amerykański gigant streamingowy Netflix.

Serial nosić ma tytuł Angry Birds: Summer Madness. Ukaże nam on nowe przygody Czerwonego, Bomby i Chucka utrzymując ten sam charakterystyczny zabawny styl znany z filmów. Platforma zamówiła 40 odcinków. Każdy z nich trwać ma około 11 minut.

Zabawne ptasie trio wyruszy na letni obóz, gdzie przebywać będą pod wątpliwą opieką Potężnego Orła, co doprowadzi do mnóstwa wybuchowych wybryków, nieprawdopodobnych psikusów i szalonych letnich przygód.

Angry Birds były prawdziwym fenomenem dla dzieci na całym świecie i cieszymy się, że możemy gościć je w Netflix, gdzie będą jeszcze bardziej irytujące niż kiedykolwiek.

powiedział Curtis Lelash, dyrektor do spraw animacji w Netflix

Premiera serialu Angry Birds: Summer Madness zapowiadana jest na przyszły rok.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Khaosth

"'’Angry Birds'’ jako serial? Netflix już nad tym pracuje"
Chyba całkiem dobrze im idzie, bo ledwo zaczęli a już dwa sezony wrzucili pod nazwą "Angry Birds Toons". I z HBO GO zdążyli się nim podzielić! ;)

@Khaosth Wspomniany serial to produkcja z 2013 roku i to fińska, która po prostu udostępniona została przez Netflixa. A serial o podtytule "Summer Madness" produkuje wspomniana platforma.

Proszę czekać…