Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun wielopokoleniowego dramatu ''Tigertail'' Alana Yanga 0

Netflix opublikował oficjalny zwiastun dramatu zatytułowanego Tigertail. To piękna opowieść o historii kilku pokoleń, utraconej miłości i wielkiej podróży. Zapoznajcie się z poniższą zapowiedzią i dajcie znać co myślicie o tej azjatyckiej produkcji.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Alan Yang, który do tej pory pracował m.in. nad serialem Forever, Dobre miejsce, Specjalista od niczego czy filmem Chłopaki do wzięcia.

Główny bohater to pracownik fabryki z Tajwanu – Pin-Jui, który opuszcza ojczyznę w poszukiwaniu lepszego życia w Ameryce, gdzie mierzy się z wyzwaniami życia zawodowego i rodzinnego, jednocześnie poszukując swojego miejsca w nowej rzeczywistości. Mężczyzna wspomina dawno utraconą miłość i swoją podróż, jednocześnie próbując naprawić relacje z córką. Jednak lata monotonnej pracy i aranżowanego małżeństwa pozostawiają tylko cień dawnego Pin-Jui, który nie chcąc ryzykować samotnej emerytury postanawia na nowo połączyć się z przeszłością i w końcu zbudować życie o jakim zawsze marzył.

W młodego Pin-Jui wciela się Hong Chi Lee, który w dalszej części filmu ustępuje miejsca Tzi Ma. Angelę, córkę głównego bohatera gra Christine Ko. W pozostałej obsadzie aktorskiej znajdują się Hayden Szeto, James Saito, Joan Chen i Fiona Fu.

Premiera Tigertail już 10 kwietnia br. tylko na Netflix.

Źrodło: comingsoon, youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…