Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Trwa preprodukcja filmu ''Doctor Strange in the Multiverse of Madness'' 0

Marvel Studios nie osiadło na laurach z powodu światowej pandemii koronawirusa, ale dalej tym razem zdalnie pracuje nad preprodukcją oczekiwanej kontynuacji filmu Doktor Strange.

fot. materiały prasowe

Twórcy jak na razie są dobrej myśli i mają nadzieję, na planowe rozpoczęcie zdjęć, do których zgodnie z harmonogramem chcą przystąpić w czerwcu tego roku. Patrząc na obecną sytuację ich plany są bardzo optymistyczne. Miejmy nadzieję, że tak się stanie i za dwa miesiące po epidemii nie będzie śladu, a prace nad wielkimi i oczekiwanymi produkcjami wrócą do normy.

Kontynuacja filmu Doktor Strange z 2016 roku zatytułowana jest Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Za jej reżyserię odpowiada Sam Raimi, który przejął tą funkcję od Scotta Derricksona. Reżyser pierwszego filmu zrezygnował z powodu różnic twórczych. Nad scenariuszem pracuje Michael Waldron odpowiedzialny za fabułę do serialu Loki. W drugiej części swoją rolę powtórzy Benedict Cumberbatch, który wciela się w tytułowego bohatera. Elizabeth Olsen wystąpi jako Scarlet Witch. Powrócą także Benedict Wong i Chiwetel Ejiofor.

Premiera tego oczekiwanego widowiska planowana jest na 7 maja 2021 roku. Jeśli czerwcowe zdjęcia dojdą do skutku i nic ich nie zakłóci to data ta powinna zostać utrzymana.

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…