Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anya Taylor-Joy negocjuje rolę w spin-offie filmu "Mad Max: Na drodze gniewu" 0

Niemalże pewne jest, iż epickie widowisko Mad Max: Na drodze gniewu doczeka się spin-offu, którego główną bohaterką będzie Furiosa grana w filmie przez Charlize Theron. Producenci i twórcy aktualnie poszukują aktorów i aktorek, którzy pojawią się na ekranie. Jedną z nich może być utalentowana Anya Taylor-Joy.

Z najnowszych informacji podanych przez portal Variety wynika, że George Miller nie tylko pracuje nad przygotowaniami do realizacji filmu "Furiosa", ale rozpoczął nawet rozmowy z aktorami i aktorkami, których możemy ujrzeć na ekranie. Fabuła filmu będzie prequelem wydarzeń, które znamy z Mad Max: Na drodze gniewu i opowie nam o młodszej wersji Furiosy. Ta decyzja sprawia, że z filmu niemalże na pewno wykluczona zostanie Charlize Theron (raczej wątpliwe, aby Miller zdecydował się na komputerowe odmładzanie na wzór Irlandczyka). Z tego też powodu filmowcowi potrzeba młodszej aktorki.

Podobno Geroge Miller negocjuje występ w filmie z Anyą Taylor-Joy. Nie jest nigdzie powiedziane, że utalentowana aktorka miałaby zagrać Furiosę, ale można bezpiecznie założyć, że chodzi właśnie o tę postać. Tym bardziej, że nazwisko Taylor-Joy staje się coraz bardziej popularne w Hollywood. Split, Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii, Emma czy Nowi mutanci to tylko niektóre z tytułów, które można znaleźć w jej filmografii.

Dodatkowo wydaje się, że 23-latka byłaby perfekcyjnym wyborem. Jej wygląd i niezaprzeczalny talent aktorski sprawiają, że jest idealną kandydatką do tej roli. A Wy jak uważacie?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

PolepioneKadry

Uważam, że ten pomysł może się świetnie sprawdzić … laska ma niepospolitą urodę i jakoś mi pasuje do tego świata i tej postaci. Miller chyba myśli podobnie i dobrze wie, co robi biorąc się za postać młodej Furiosy. Max w ostatniej części był tylko naklejką na butelkę. Butelką była właśnie Furiosa.

Bercik022

Ja dalej uważam, że informację, że ten film będzie o młodości Furiosy jest totalną bzdurą, bo dużo ludzi nie będzie to po prostu obchodzić, jak w przypadku "Star Wars: Solo". Jeszcze mając w kontrakcie Hardiego to by naaaaaapewno z niego zrezygnowali, no jasne.

@Bercik022 A skąd Ty masz info, że Hardy zgodził się na udział w kontynuacji i miał to wpisane w kontrakt?!? Zawsze bawili mnie ludzie, którzy wymyślali swoje fakty i z nimi deliberowali :-D

@PolepioneKadry https://screenrant.com/mad-max-5-the-wasteland-things-facts-trivia-confirmed-reasons-must-see/
https://newslagoon.com/anya-taylor-joy-possible-major-signing-of-the-new-film-mad-max/8414/
https://www.digitalspy.com/movies/a31095388/mad-max-2-wasteland-fury-road-release-date/
zresztą, google nie boli, można znaleźć, że problemy prawne ustały a Hardy ma jeszcze w kontrakcie 2 filmy w tym świecie.
Zawsze bawili mnie ludzie, którzy zarzucają innym, że sobie coś wymyślili, zamiast samemu sprawdzić czy jednak może coś w tym być. Jak byś nie zauważył to świat filmowy, żyje pogłoskami.

@Bercik022 Przeczytałem, poszukałem – i tak, dziękuję za uświadomienie, bo szczerze nie miałem pojęcia o tej całej batalii jaka się rozegrała. I tu absolutnie przyznaję się do swojego wielkiego błędu. Jednakże ;-) jednakże z tematu wynika, że (to z Twoich linków akurat doczytałem) kontrakt Hardy’ego był uzależniony od dobrych wyników finansowych – w Ameryce, jeżeli jakiś film ledwo zarabia na siebie nie jest uznawany za dobry wynik…. więc kontrakt i tak nie ma miejsca bytu ;-) Ale i tak biłbym się w piersi, gdyby nie Twoje ostatnie zdanie "świat filmowy, żyje pogłoskami" – może jestem tylko głupim, ograniczonym, "analogowym" kinomanem, ale dla mnie pogłoskami to żyją nowe odsłony MTV, programy plotkarskie, pudelki i reszta ludzi, którzy nie przepadają za czymś, co ma więcej niż dwie sylaby – mega nowość super hiper . Dla mnie ŚWIAT FILMOWY żyje zupełnie czymś innym – świetnymi rolami, nietuzinkowymi scenariuszami, nowymi sposobami filmowania, oryginalnym podejściem do reżyserii, świeżym podejściem do kadrowania, próbą uchwycenia nieuchwytnego piękna i wieloma innymi, dużo bardziej dla mnie dotykającymi emocji rzeczami. Jeżeli Twój świat filmowy żyje pogłoskami to pozostaje mi tylko współczuć … i bez cienia ironii i sarkazmu bardzo Ci z tego powodu współczuję. Pozdrawiam Cię i obyś odkrył w tym pięknym filmowym świecie inne bijące serce, aniżeli tylko "pogłoski"

@PolepioneKadry z Choinki się urwałeś? Tak bo pisząc, że świat filmowy żyje pogłoskami miałem tylko i wyłącznie to na myśli, nic już innego nie biorę pod uwagę -,-. Odniosłem się do kontekstu. Dobra idź Pan. Wielki głupio-mądry znawca kina, nie umiesz zbudować zdania by kogoś nie próbować obrazić? Zacznij elastyczniej czytać komentarze a nie brać wszystko dosłownie.

@Bercik022 Idę Panie. A Twoje komentarze zacznę czytać tak elastycznie jak to tylko możliwe – jak znowu napiszesz, że świat filmowy żyje pogłoskami to broń Boże nie odczytam tego w sensie, że to miałeś na myśli :-D Bez spiny – może Ty też wprowadź trochę elastyczności, a nie napinasz się jak struna. Pozdrawiam serdecznie – i po prostu Cię pozdrawiam, nie doszukuj się w tym ukrytej pogardy ;-)

@PolepioneKadry xD no dobrze. Nie wywal się o swoje ego pseudointeligencie. Nie pozdrawiam i możesz się doszukiwać tutaj pogardy :)
Twoje kolejne tępe i obrażające wysrywy z chęcią z ignoruje, buziaczki.

@Bercik022 Ło jezusieńku, jakie to urocze z Twojej strony. I taka ogłada i taka błyskotliwość. No brawom nie będzie końca :-)

Proszę czekać…