Przemiana Jareda Leto we wroga Spider-Mana na nowym plakacie "Morbiusa" 0

Sony Pictures udostępniło kolejny poster do swojej najnowszej komiksowej adaptacji zatytułowanej Morbius. W głównej roli występuje Jared Leto wcielający się w wampira, który ostatecznie staje się jednym z wrogów Spider-Mana.

Nowy plakat przestawia transformację Leto w wampira. Głównym bohaterem filmu jest dr Morbius – naukowiec, który starając się znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkiem przemienia się w wampira. Pomimo obrzydzenia do swojej przypadłości, postanawia rozpocząć polowanie na kryminalistów, którzy jego zdaniem nie są godni dalszej egzystencji.

W pozostałych rolach występują m.in. Matt Smith, Adria Arjona, Tyrese Gibson oraz Jared Harris. Za reżyserię odpowiada Daniel Espinosa, którego film Life mogliśmy oglądać w naszych kinach w 2017 roku. Za scenariusz odpowiedzialne są aż cztery osoby Matt Sazama, Burk Sharpless, Art Marcum oraz Matt Holloway. Premiera ciągle planowana jest na 31 lipca, oczywiście nie wiadomo, czy uda dotrzymać się terminu, jednak jak do tej pory dystrybutor trzyma się tej daty.

Morbius

Dodajmy, że Morbius to drugi po Venomie aktorski film osadzony w uniwersum Spider-Mana.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ana481516

Jaki zarościk nad kłami mmm… xDD

Khaosth

Wygląda bardziej na fanowski montaż, niż plakat filmu wykonany na zlecenie studia. Nawet logo filmu się nie zgrywa.

Proszę czekać…